| daniela_4136 a întrebat:

Am avut un prieten care am stat cu el 2 saptamini si o trebuit sa plec in Spania si el tot ma suna si imi zice ca ii e dor de mine, pana o venit o fata care inainte era prietena mea si so culpat cu ia crying ia o plecat. Si eu am plecat in vacanta in rominia si o inceput sa zica ca ma iubeste, si cu ia o stat numa ca sa o, i-am dat o a 2 sansa si in vacanta de vara fata aia o mers in rominia si iar so cuplat cu el iar... Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Ca nu tine l tine cu adevarat, cauta pe cineva care sa te astepte si sa se cupleze repede cu alta ca s anul se simta "singurel"

8 răspunsuri:
| BlueEyes a răspuns:

La intrebarea anterioara ai zis "Cand eram in Rominia imi placea de un baiat si el nici macar nu vorbea cu mine"...Acum vi si zici ca ai stat cu el 2 saptamani pana sa pleci in Spania.
Decide-te,care e varianta corecta pana la urma?hee hee

Tu chiar crezi ca te iubeste? El nu vrea nimic serios, se cupleaza si el cu cine apuca.Parerea mea. Daca vrei doar asa o aventura poti sa iesi cu el cand vrei,dar eu te sfatuiesc sa nu ii mai acorzi atentie, ca nu o meritawinking.
Si inca ceva: mai invata si tu scrii, ai nevoie happy

| HotChoclate a răspuns:

Ca "ia" nu e prietena ta(o prietena nu ar face asta unei alte prietene)iar el isi bate joc de tine.Cine stie cu cine te-a mai inselat in afara de "ia".

| opium a răspuns:

Frumos macar in rominia?

| Makingston a răspuns:

Te foloseste... Trezestete la realitate

| Ioana_9544 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa ii mai dai o alta sansa, nu are rost, pur si simplu nu o merita, nu e singuru baiat de pe Planeta,

| Extasy_6133 a răspuns:

Ca e o curva masculinastraight face

| Anonimusss_1065 a răspuns:

Ca ar trebui sa inveti sa scrii happy

| daniela_4136 explică:

Appp BlueEyes daca tu pleci in strainatate si stai 6 ani de zile.Nu cred ca dupa 6 ani vorbesti limba Romana perfecta si -scris tot la fel! asta nu inseamna ca nu mai stiu limba Romana