| flor31 a întrebat:

Am bagat in lista de mess, id unui baiat care imi place, si eu nu vreau sa intru prima in vorba cu el, vreau sa intre el primul. ce sa fac?

funda love struck

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Asteapta doar asta poti facetongue

Bafta

| madducu a răspuns:

Pai ii poti trimite un mesaj de genul:"care are melodia X? o vreau neaparat.scuze de mass."/"care stie cum ...nu stiu ce, inventezi tu cevatongue.Si el va crede ca ai trimis intregii liste.Asa vezi daca iti raspunde.Bafta.

| magdaa a răspuns:

O poza frumoasa la avatar :* [ cu tinee]

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Pai trebuie sa ii spui:buna ce mai faci si va dati in vorba si eu am patit chestia asta si a mers