| FetitzaCuOchiAlbastrii a întrebat:

Am cateva intrebari, va rog sa raspundeti fara glume:
1.Ce isi doreste un baiat de la o fata?
2.De ce un baiat vrea sex de la prima intalnire?
3.De ce neaparat o fata nevirgina e curva?
Si cam atat
FUNDA

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Astea-s niste stereotipuri. Nu mai generalizati atata.

| mona a răspuns:

Unii baieti isi doresc o fata care sa i iubeasca, altii isi doresc o fata doar sa profite de naivitatea ei, baiatul care isi doreste sex de la prima intalnire vrea doar sa profite, o fata daca nu e virgina nu inseamna ca e c..., asta e conceptia unor persoane

| nesuferit a răspuns:

1. o persoana cu ceva in cap in primul rand, imi plac femeile cu care sa am ce discuta
2. de ce sa pierdem timp?
3. conceptii stupide ale barbatilor, si nu numai, de obicei apar din invidie. eu cred ca o femeie poate sa faca sex de cate ori si cu cine vrea, excluzand sexul pe, sau pentru bani

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
1. Alții vor doar sex, alții iubire.
2. Deoarece în urma lor au avut doar fete care le-au dat-o din prima seară.
3. O fată nevirgină nu e curvă. Curvă înseamnă să te fu*i cu mulți băieți pe bani! și curve îs alea care le vezi și fac din mână mașinilor.

| SookiexD a răspuns:

Fetitzacuochiialbastrii smug
1) Eu, sincer imi doresc o fata care sa stie sa iubeasca, sa fie decisa in privinta astahee hee cu simtul umorului, sa nu fie "fata de cartier" dar sa aiba romantism in ea, sa ii placa arta si cam atat thinking

2)Pentru ca sunt cam idioti. eu cred ca trebuie sa cunosti persoana, sa o intelegi, sa ii acorzi respect, si ea tie... pentru ca in final (curand) se ajunge si acolo ^.^

3)Ai auzit asta? Nu e adevarat, depinde cum se poarta... daca e nevirgina de la o varsta la care altele viseaza la o..., si are fitele in sange, te trateaza ca pe un gunoi ^^ atunci da, e curva laughing

Si cam atat tongue

| h3r a răspuns:

Un băiat serios își dorește asemenea ce își dorește și o fată.
De ce vrea sex de la prima întâlnire? Toți vor sex, dar dacă îți spune de la prima întâlnire ori doar pentru asta stă cu tine, ori tu ești... și știe ce are la casă.
Cine a spus că cele "nevirgine" sunt curve? Nu toate, doar alea care s-au născut cu asta în sânge, cele care o încep de mici, pentru asta trăiesc ele. Și nu, nu ne referim la prostituate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Unii aventuri, altii dragoste si sex.
2.Vede prin filme si e si normal ca vrea si el sa experimenteze.
3.Nu neaparat.

| Raiiiisa a răspuns:

Unii isi doresc sa aiba parte de iubire,iar altii doar o partenera de sex.

In cazul in care baiatul vrea o relatie serioasa, acesta nu se arunca si studiaza intai cu cine urmeaza sa aiba o relatie.
In cazul in care vrea doar o aventura, sexul de la prima intalnire nu e nici o problema, unii considera ca doar dupa pasul asta pot aparea sentimente mai mari.

Asa e in viziunea unora.Ori si-o doresc atat de mult si nu au avut niciodata parte de ea, ori orgoliul le-a fost patat si ajung la jigniri de genul.
Cat timp o femeie nu se simte curva, nimeni nu are dreptul de a-i atribui aceasta insusire.

| yo547 a răspuns:

1.Sa o cunoasca
2.Asa e stilul lui
3.Asa e traditia.

| Miky1 a răspuns:

Prima intrebare e ok, 2 si 3..irelevante,probabil cu referire. Daca numele de utilizator te descrie si arati si bine.1-sex.2-ca esti buna.3-interpretabil,in functie de situatie

| Etiene a răspuns:

Eu raspund numai la 2/ Cand ai o,, prada,, de la prima intalnire, nu cauti o prietena sau iubita ci o curva.Cu sau fara plata. Care te poate face,, fericit,, cu boli venerice dar si tata al copilului altuia.In concluzie un baiat care vrea asa ceva e un idiot.

| Alexandraadam2 a răspuns:

1. sentimnte,frumusete,unii mai profita,formele,inteligenta, calitatea de asculta, lucruri in comun, sa nu aiba niciunul din ei figuri, si o iubire adevarata.
2.pentru ca daca amandoi sau simtit bine vor sa treaca la alt nivel.
3.depinde cum o iei, adica o fata de 18 ani nevirgina care la viata ei a stat cuminte nu e curva, dar daca vezi una de 14 ani nevirgina aia e curva nu le confunda
sper ca ai inteles

| ParaschivM a răspuns:

1.Un baiat isi poate dori si sentimente curate si iubire, dar poate sa iti doreasca si sex adica sa se intalneasca doar pentru acest lucru
2.Ca sa se simta bine si sa puna fetele la incercare deoarece un baiat serios isi doreste o fata serioasa
3.O fata care nu este virgina nu e curva.e curva doar in conceptia barbatilor deoarece ele pot spune ca au facut-o o data cu un singur barbat iar respectivul barbat nu are cum sa creada acest lucru.

| YukyPuky a răspuns:

1. In ziua de azi unii baieti in afara de aventuri alt ceva nu doresc, dar mai sunt si baieti care vor o relatie serioasa de lunga durata.

2. Pentru ca ii place sa faca sex si i se pare normal, sau se plictiseste sau vrea sa isi bata joc de fata respectiva (opinia mea)

3.Nu toate sunt asa, depinde de fiecare fata, daca ei ii place sa umble din ''floare in floare'' atunci e clar ca e curva...o fata la locul ei il vede doar pe iubitul ei si atat. sper ca te-am ajutat:*

| sdmdkff a răspuns:

1 pina acum baiatul isi dorea cit mai multa sinceritate si iubire dar acum mai mult isi doreste ca sa fie in pat cu el
2 fiindca crede ca asa isi doreste si o fata
3 nu toate domnisoarele sunt considerate asa...dar ma scuzi daca ai avea 12 ani si ar fi nevirgina cum ar trebui sa se numeasca?