| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari sa ii pun unui baiat la prima intalnire dar intrebari exacte nu subiecte. multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Iata ce cred eu ca ar merge :
Ai avut o zi buna?
Ce voiai sa devii cand erai mic?
Care e filmul tau preferat?
Si... tu ce consideri atractiv / placut?
Ce crezi ca m-ar surprinde la tine?
Ce muzica iti place?
Unde te simti cel mai bine?
Cum iti petreci timpul liber?
Ai animale acasa?
Care este cel mai valoros lucru pentru tine?
Cum m-ai putea descrie in cateva cuvinte?
Cum e familia ta?
Ce te face sa razi cel mai mult?
Care sunt hobbyurile tale?
Ce faci de obicei in weekenduri?
Care e visul tau?
Cam asta e tot ce imi trece prin cap. Sper ca am ajutat. Oricum, nu trebuie sa pui toate intrebarile astea la prima intalnire, nici nu ai avea cum. Mai selectezi tu... big grin

| Dariusuu a răspuns:

Întreabă-l de familie, de școală, și ai putea să-l întrebi planurile lui de viitor.

Cunoașteți-vă mai bine și va fi mult mai simplu.
Ține minte, nu ești acolo ca să impresionezi!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Pai intrebari legate de preferintele lui in materie de muzica, literatura, dans.In nici un caz nu trebuie sa intri in subiecte privind familia sau relatii anterioare.

| JJ16 a răspuns:

Pai,dupa parerea mea, ar fi bine sa incepi cu intrebari care au un subiect comun...de expemplu ce planuri aveti pentru vara asta...etc chatterbox big grin [ sper ca te-am ajutat :* ]

| luanaoana99 a răspuns:

Multumesc tuturor happy