| username23 a întrebat:

Am cea mai mare nevoie de ajutor! sad Cu un an in urma am facut pentru prima data dragoste cu prietenul meu. Si cind mi-a introdus pentru prima data penisul lui nu am simtit ca mi s-a rupt himenul si nici singe nu mi-a curs. Dar ieri facind dragoste, el m-a asezat pe masa, si cind m-am uitat in jos am vazut pe penisul lui singe si i-am zis sa se opreasca, m-am dat jos de pe masa si pe fata de masa am vazut pete de singe, apoi m-am asezat pe pat si acolo au ramas pete de singe, si azi pe lengerie tot am vazut pete de singe. E posibil ca himenul meu abia s-a rupt? Am auzit ca la cei care fac sport e mai elastic, pai eu sunt balerina. Ce poate fi! Ajutati-ma va roog mult! Nu uit de funde si voturi!

7 răspunsuri:
| username23 explică:

Nu sunt in perioada de menstruatie!

| AndaWest a răspuns:

Cand ti se rupe himenul nu iti curg valuri de sange si oricum tu nu mai erai virgina

| Cinevaa a răspuns:

Cred ca este posibil deoarece sunt destule cazuri in care himenul este elastic.si nu se rupe la primul contact sexual.ci dupa mai multe.sau asa cum am mai citit pe net... daca ai acest himen sau unul curbat atunci cand penetrezaa himenul poate fi impins spre partea inferioara si sa nu se rupa abia dupa cateva contacte sexuale.happy.
Bafta in continuare:*.

| babydolldeea a răspuns:

Cel mai bun raspuns ti-l poate da un ginecolog dar chiar daca ai avea un himen elastic hai sa zicem ca nu sar rupe din prima incercare nici din a2a nici din a3a si tot asa dar nu cred ca rezista chiar un an de zile, si cand iti curge sange nu iti curge un val iti curge acolo un pic, daca nu esti in perioada de menstruatie poate ti-a venit mai devreme sau probabil ai racit ( si unei prietene ii s-a intamplat sa ii vina menstruatia regulat iar dupa o saptamana dupa ce ia trecut ia mai venit o data pe neasteptate ) este posibil sa fi racit, sper sa nu te fi lovit, si daca ti se rupea himenul nu trebuia sa simti macar un pic de durere?

| Danette8248 a răspuns:

Incearca sa mai faci dragoste cu prietenul tau sau poate esti in perioada de menstruatie...

| yasemin a răspuns:

Poate fi menstrustie pentru ca un himen rupt abia dupa un an de la primul contact nu prea vad cum ar fi posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea cel mai bun sfat i-l poate da un ginecolog.