| epvpgj123 a întrebat:

Buna,am facut dragoste pentru prima data cu prietena mea,tin sa mentionez,amandoi virgini,prima relatie fara probleme,penetrarea a avut loc, totul a fost bine, am mai facut dragoste dupa aceea de cel putin 10 ori dar de prima data de cand am facut a ramas ca o ata dar la ea,ceva elastic,ceva de care puteam sa prind atasat de vagin dar intr-o seara cand faceam dragoste am scos penisul si l-am introdus din nou si am simtit ca ceva se agata,se impotriveste si s-a rupt, fetei curgandui mult sange dupa aceea, va rog sa imi explicati cum este posibil din moment ce am facut dragoste de mai multe ori sa se intample acum asa ceva si de ce s-a intamplat si daca este normal si ..amanunte ...rog seriozitate, sunt un pic speriat.

Răspuns Câştigător
| Ycu a răspuns:

Himenul ei a fost elastic, si nu s-a rupt din prima, nu este obligatoriu ca himenul sa se rupa din prima, se poate rupe la orice contact sexual, si sangele se datoreaza acestei ruperi, este absolut normal sa se intample asta. Nu iti face griji. Cheers.

| epvpgj123 explică (pentru Ycu):

Iti multumesc mult, really helped me a lot, va multumesc ca mai exista si oameni ca voi care chiar isi dau interesul in a raspunde!

4 răspunsuri:
| EllaMelly a răspuns:

Are himenul elastic si de aceea i s-a rupt asa de greu, si sange daca i-a curs nu are nimic, se putea sa nu ii curga deloc sange daca avea himenul foarte elastic, e normal sa curga cateva picaturi depinde acum si de organismul fiecaruia, si eu cred ca de 10 ori este mult fiind virgina, trebuia sa o luati mai usor nu asa de repede de aia i-a curs si mult sange si acum vezi ce se intampla in continuare.

| epvpgj123 explică (pentru EllaMelly):

Iti multumesc foarte mult de raspuns, m-ai linistit, imi pare bine ca imi sunt si oameni de acest gen care chiar isi dau interesul! multumesc

| LoLz0r a răspuns:

Nu ai nimic prea rau, ce s-a intamplat? pai sa iti zic, o femeie cand o dezvirginezi, i se rupe ca o ata care este in vagina, dupa acea iei ai curge sange si trece happy