| babydolldeea a întrebat:

Am ciclu neregulat si mi-a intarziat 3 zile si numai pot de griji am facut sex dar protejat cu prezervativ durex cumparat de la hipermarket si as putea garanta ca era foarte bun totusi imi intarziue si numai pot de frica are rost sa imi fac griji? app mama mea e moarta de un an si eu nu am cu cine sa discut treburi de fata si nu i-am spus lui tata despre viata mea sexuala findca stiu ca daca miar intarzia el mar speria si mai tare sau daca mar durea burta ar zice imediat ca sunt insarcinata voi ce ziceti sa-i zici si lui despre viata mea sexuala? el e mai de moda veche si crede ca ar trebui sa fac dragoste dupa ce imi termin liceul si dupa ce ma angajez si sa ma marit cu cel cu care ma culc, as vrea o prietena mai matura ca mine sa ma invete mai multe dar nu am

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Buna. Daca prezervativul nu s-a rupt nu ai de se iti faci griji. Daca vrei sa vorbim da-mi un mesaj privat cu id-ul tau si te ajut cu cea mai mare placere!
In legatura cu tatal tau, nu stiu ce sa zic, nu ai specificat ce varsta ai, motiv pentru care nu stiu daca tatal tau ar reactiona ok in caz ca i-ai spune. Totusi nu ai de ce sa te ingrijorezi, si stresul poate determina intarzierea menstruatiei.

Multa sanatate si te astept sa vorbim! :*:*:*

2 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Pff. si ce ai vrea?
Cum sa te ajutam noi?
Cel mai bine este sa iti cumperi un test de sarcina. si sa vezi.
Bafta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unicul sfat in asa caz sa cumperi un test de la farmacie, si vei fi sigura... 2 linii rosii - te felicit vei fi mamica, 1 rosie ai scapat, nu esti insarcinata