| Pufulete666 a întrebat:

Am citit in niste intrebari sau raspunsuri despre cazuri in care ai putea sa-ti rupi himenul la ora de sport sau in nu stiu ce alta conditii(masturbari sau chestii de genul asta, etc.), persoanele care ar putea patii asta, in momentul cand vor avea primul contact sexual baiatul cu care se vor culca va observa ca fata nu mai e virgina din punct de vedere fizic, sunt chiar curioasa si astept nerabdatoare raspunsurile, mersi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu, mai ales ca acel baiat probabil nici nu va avea experienta necesara pentru a-si da seama. Daca totusi o are oricum fata este virgina din punct de vedere sufletesc si este neatinsa la propriu. Plus ca sunt unele fete carora nu li se rupe himenul decat atunci cand vor naste dar asta nu inseamna ca sunt virgine.
Virgina din punctul meu de vedere este persoana care nu a avut nici un contact de natura sexuala.

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

La ora de sport unele fete si-au rupt himenul facand spagata vb serios

| nimeni_1451 a răspuns:

PAI probabil ca sunt si astfel de fete...eu am folosit si ob mini si nu am avut nimic...la priml contact a curs sange...totul normal...si merg cu bicicleta de 6 ani...
bafta!