| andrei_3917 a întrebat:

Am cunoscut ieri o fata pe mes si seara m-am dus pe la ea dar am stat putin, problema este ca nu stiu ce sa vb ca ea, adica am vb pe mes cati ani are, ce cls e, ce hobby are, ce muzica ii place, dar acum ce sa ii mai zic, vreau cat mai multe subiecte, si vreau sa o cuceresc, este cam greu deoarece nu cunosc pe nimeni din grupul ei, va rog dati-mi idei in legatura cu ce as putea sa vorbesc cu ea cand ma duc pe la ea, vreau cat mai multe idei, dati-mi exemple

4 răspunsuri:
| claudiu123 a răspuns:

Cati ani aveti? subiectele sunt mai complexe din ce in ce varsta e mai mare daca sunteti de 10-11-12-13-14-15 prin parca sau la diferite jocuri 16-17-18 du'o la un restaurant parkul e tot bun si atunciwinkinglaughing si date la ia ceva vreme si dupa aia... intreab-o daca vre sa se combine cu uh sper sa reuseaska Baftawinkingtongue!

| noName_8681 a răspuns:

Mergeti in locuri diferite, in parc, sa jucati tenis, baschet, fa lucruri diferite. Cauta subiecte comune, muzica altele si dezbatele. Vorbiti despre controverse... etc.

| Didy_4281 a răspuns:

Ce sa iti spun: ce reviste ii plac, ce gen de muzica asculta, ce filme ii plac, invit-o la un suc, in parc. O sa se ataseze mult de tine daca va intalniti des, si poate va veti combina.BAFTA SI NOROC

| mirelalulu a răspuns:

Poti sa o intrebi ce fel de baieti ii plac sau ce sporturi prefera si ea o sa iti raspunda la intrebarea cu sportu si o in inviti la o partida (fotbal, handbal, volei, etc.) si incerci sa fii ca ala p care il place ea.