| sabygaby a întrebat:

Ok cred ca deja se stie la mine ca imi place de un baiat si cred ca si el ma place dar am o problema nu stiu ce subiecte sa mai vorbesc cu el am vorbit de muzica, trupe, schoala si nu stiu ce sa mai vb cu el poate ma ajutati voi si imi dati idei. multumesc

4 răspunsuri:
| Roxii a răspuns:

Despre ce va place sa faceti in timpul zilei, adica hobbyuri, daca are surori sau frati, unde ii place sa mearga ca sa se relaxeze, numaish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De babardeala

| sabygaby explică:

Nare frati ii dj si chitarist deci intrebarile sunt misto dar nefolositoare

| sabygaby explică:

Haideti mai stiu caputeti da raspunsuri mai folofitoare za asa