| superrgirl a întrebat:

Am cunoscut in urma cu vreo luna cel mult doua un baiat. El a inceput sa vorbeasca cu mine, apoi tot timpul cind il vedeam imi zimbea.Ieri eu am iesit cu bicicleta afara sa ma plimb, am veni pina la magazin sa-mi iau o apa, cit timp eu am fost in magazin el sa plimbat cu bicicleta mea, iar eui putin m-am suparat ca a luat-o fara voie. Dupa aceia am mai trecut pe ling magazin iar el s-a oferit sa -mi cumpere o inghetata si eu am refuzat. Iar azi sa intimplat in asa mod ca pina la urma mi-a luat acea inghetata si sau mai intimplat multe dar neimportate. El are 19 ani si se intilneste cu o fata de 15 ani pe care eu o cunosc foarte bine. Vreau sa va cer parerea in legatura cu o intrebare:El ma place sau isi bate joc de mine?

Răspuns Câştigător
| nely19 a răspuns:

Hmm...

Pai sa incep, sa zicem daca te`ar place si a`ti fi impreuna si el s`ar mai intalni si cu alta fta ti-ar placea? la un momentdat ce el se intalneste cu fta de 15 ani si se da si la tine, asa iti va face si tie daca o sa fi cu el.eu zic sa iti vezi de trebuie ta si sa fi cat de cat indiferentahappy

pup:*

3 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Se joaca cu focu. Adica cu doua fete deodata si mi'e sa nu ramana fara niciuna.hee hee Tu continua sa vorbesti cu el, dar ca intre amici, adica sa nu ii dai impresia ca il placi sau faze.

| SuperLover a răspuns:

As zice ca incearca la mai multe. Dar daca iti place de el, de ce nu ii faci putin jocul. De exemplu zi-i ca ti-a ramas dator pentru ca ti-a luat bicicleta si ca nu scapa doar cu o inghetata. Asta sa i-o zici asa. pe un ton alintat ca el sa o ia ca pe un apropo. Si poate isi da seama ca merita sa incerce numai cu tine.

| bonita24 a răspuns:

Buna! eu nu cred ca isi bate joc de tine, nu ai de ce sa crezi asta... el e la varsta la care vrea sa cunoasca cat mai multe fete pentru a-si face o parere, faptul ca a tot insistat ar trebui sa iti dea de gandit...si faza cu bicicleta a fost pentru a-ti atrage atentia