| okydoky999 a întrebat:

Sall se apropie ziua mea de nastere si imi doresc un iphone 4 insa tatal meu spune ca nu vrea sa imi iia un telefon pentru ca este suparat pe mine pentru ca nu ma plimb cu o bicicleta pecare mi-a luat-o.eu vreau sa ma plimb cu ea e chiar frumoasa dar este vremea urata in primul rand.in al doilea rand 'nu prea am timp cum sa fac sa imi cumpere tata telefonul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai pe plac si dupa te duci si i spui tata i-am si mie ca au toti de la scoala! Si daca iti ia ai grija de el ca te bate cineva si til fura! Nu il lua la scoala! Bafta!

2 răspunsuri:
| gabitzu11 a răspuns:

Fii inventiv. Gaseti tu o solutie. Incearca sa te plimbi, da' sa mergi incet sa nu te murdaresti.winking

| notSXPB a răspuns:

Incearca sa ii faci pe plac