| source a întrebat:

Am cunoscut la o nunta o fata, verisoara unui prieten de al meu, toate bune am plecat a doua n-am avut timp sa ma cunosc cu persoana aia mai bine, nunta era intr-un oras diferit. Am facut rost de nr ei de tel, am vb cu ea o ora si ceva, si asteptam sa ma sune dar nu m-a sunat am sunat-o eu dar n-a raspuns, cum am inteles la nunta n-a venit cu prietenul ca sau certat si nu mai sunt acum, dar observ ca mai da check-in cu el. Puteti sa ma ajutati cum sa procred in cazul asta? merci anticipat

Răspuns Câştigător
| WildDream a răspuns:

Nu-ti mai raspunde pentru ca cel mai probail s-a impacat cu el. Daca nici nu vrea sa mai vorbeasca cu tine e clar ca nu e interesata. Mai bine gasesti pe alta si o lasi in pace cu telefoanele pe aceasta ca zice ca esti si vreun obsedat...

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca mai poti face ceva din moment ce nu iti raspunde la telefon, poate s a impacat cu respectivul, alta explicatie nu am

| source explică:

Acum incerc sa vb cu prietenul meu poate ma ajuta cu ceva

| KinderBeeeib a răspuns:

Mai intai incearca sa nu devi obsedat de ea! Poate s-a impacat cu prietenul ei cine stie, incearca sa ii spui prietenului tau sa vorbeasca cu ea happy Funda?

| Liliana1981 a răspuns:

Cum sa procedezi? Stai linistit... oricum relatiile la distanta nu merg. Si apoi ea nici nu-ti raspunde la telefon.