| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata acum 2 săptămâni! Primele zile a fost ok, după ce am început sa ne cunoaștem mai bine, lucrurile au decurs din ce în ce în mai rău! Eu am 21 de ani, ea 18! Ultima zi a fost când mi-a dat papucii, eu eram sigur ca lucrurile nu merg bine ca nu prea ne potrivim intre noi, dar fiind prost, ca am pus suflet în relație, am zis ca poate, poate o sa fie bine! Eu sunt o fire mai timida, ea cu gura mare, cu tupeu, etc! Ce Ce părere aveți, oare mai merita sa încerc cu ea sau nu? Am fost stângaci un pic ca recunosc nu prea am avut multe prietene înainte! Ea mi-a spus ceva de genul : Nu ne potrivim, nu suntem compatibili!

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu invata sa nu mai fi bleg si fi mai cu tupeu, cu asa atitudine toate fetele iti vor da papucii invata sa le impui respect, macar de faceati sex

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mersi respect

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai fost plictisitor, daca o duceai in patul tau nu pleca de langa tinewinking fetele de varsta ei cauta adrenalina

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu te mai vrea si cu asta basta. Fiecare pe drumul sau. Vei gasi o alta fata care sa fie compatibila, dar poate ca nu urmatoarea. Deci nu dispera, si te apuca si cauta. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Nu merită, dacă ea a spus clar că nu vă potriviți (lucru de care recunoști și singur că ți-ai dat seama).
Chiar nu te înțeleg, de ce mai insiști?!?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea ti-a spus ca nu sunteti compatibili, nu are rost sa mai continuati relatia.

| Florentina9210 a răspuns:

Asa si daca ea ti-a spus in felul urmator ''Nu ne potrivim, nu suntem compatibili!'', ce dracu n-ai inteles? Nu te vrea, vrei sa te faca mai tarziu sa plangi? Nu cred!

| WaterDrop a răspuns:

Daca te intorci la ea si incerci s`o recuceresti cu aceiasi atitudine ca si pana acum, clar nu are rost sa mai incerci.Lucreaza la tine mai mult!

| Kriss96 a răspuns:

Nu cred ca este genul de fata pentru tine. Nu poti sa fortezi pasiunea intr-o relatie. Mie mi se pare ca este genul de tipa dura, resfatata, cu un ditamai egoul si tupeu cat incape. Daca tu esti mai timid nu e nicio problema. O sa gasesti fata potrivita pana la urma. Sunt atatea fete timide pe lumea asta. Nu ai dat tu de cea potrivita inca. Deci nu te mai implica in relatia asta pentru ca tu o sa iesi prost pana la urma. Ea o sa-si bata joc de tine in continuare si o sa fie penibil pentru tine. Chiar daca tu esti mai timid si poate suferi putin macar nu arata asta! Prefa-te macar. O sa-ti treaca si suferinta la un moment dat.

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Arunco la gunoi ce să faci dacă pui suflet in tot.Te lasi prea pacalit