| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata si acum câteva zile am invitat-o in oras. Totul bine si frumos, ne-am întâlnit, am mers in parc, am vorbit noi ce am vorbit si dupa ceva timp am inceput să ne sărutăm, la întoarce spre casă ne-am ținut si de mână (asta a fost la primul date). La al 2 date ea m-a invitat in oras, totul frumos si aici, la fel ne-am sărutat, ea e genul de fată mai cu tupeu si directă. A doua zi de la al 2 date parcă s-a schimbat la 180, nu mai vorbește cum vorbea, imi scrie foarte sec prin mesaje, bine poate am eu o vina că si eu am fost cu ea cam neinteresant la inceput si poate asta a făcut-o să se îndepărteze puțin, dar acum am inceput sa prind drag de ea, nu știu ce s-a întâmplat, parcă a facut ceva să se schimbe dintr-o dată. Faza e că pleacă o săptămână si nu ne putem vedea. Am chemat-o să ne vedem dar a băgat o scuza ca nu poate veni, fix cand trebuie sa plece nu vrea să ne vedem. Chiar nu știu ce să fac. Orice sfat m-ar ajuta din partea voastră!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și-a dat seama că nu te place, a fost doar ceva de moment probabil

| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil i-a fost interzis de parinti si nu mai poate iesii din casa. Pentru atata lucru nu trebuie sa te superi, ca nici ei nu-i convine sa se faca de rusine.
Nu trebuie si oricum nu poti sa faci nimic, doar o rogi sa te caute, cand se intoarce.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa o intrebi in modul cel mai direct daca mai este dispusa sa ramaenti prieteni foarte buni, iubiti. In functie de raspunsul primit sau refuzat vei sti precis in ce mod va trebui sa procedezi in viitor. Succes! Bafta!

| LoveSleep a răspuns:

Ignor-o pana se întoarce și-o să-i treacă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E neserioasa. Ori iei tu initiativa si ii spui ca vrei sa stii de ce s-a racit ori o lasi. Ce naiba, parca ar fi copil. Sta suparata sau ignoranta si asteapta sa ii se intinda tava plina cu mancare. Eu unul nu m.as incurca cu asemenea scursuri.

| Xtyx a răspuns:

Așteaptă, si sa cunoști alta fata! Succes!