| Abramovici1224 a întrebat:

Am cunoscut o femeie maritata cu 2 copii, de care m-am indragostit, ea imi spune ca ma iubeste ca sunt viata ei, iar eu simt ca tot imi ascunde ceva. Vad ca da cereri de prieteni pe Facebook la baieti tineri, ea are 38 de ani, simt ca nu mai este ca si acum 1 luna cu mine noi avand o relatie la distanta. Eu simt ca nu are rost sa mai continui pentru ca o asemenea relatie este nociva pentru mine, decat sa ajung sa pierd timpul asa cu ea 1 luna 2 luni 3 luni 1 an si dupa sa aflu ca este cu altul si sa sufar mai mult, mai bine sufar acum cat ii spun ca nu mai are rost si ii mai bine.Ce sfaturi imi dati? Eu plang pentru ca simt ceva in sufletul meu.

19 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu de ce mai intrebi, fugi cat mai repede

| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu cati ani ai?
Cont bancar ai? ceva economii acolo?
Nu de alta, dar sa nu mai pierzi timpul de pomana, ca fara bani la banca, nu se uita ea la tine.

| Abramovici1224 explică (pentru Violleta2022):

Chiar acum imi spunea : Ea este la munca si imi zice sa stii daca ies sa vin sa ne intalnim 5 minute eu trebuie sa ii spun la patron ca merg pana la magazin si ca trebuie sa vada ca imi aduc ceva de la magazin si sa ma scuzi dar stau cam prost cu banii acum. Asta m-a pus pe ganduri.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Exact ceea ce spuneam, doar 5 minute este dispusa sa se intalneasca cu tine si evident, sa-i cumperi tu ceva.
De ce nu-i dipusa sa va vedeti seara, dupa munca, sa petreceti cateva ore impreuna?

| alina2k18 a răspuns:

Offf Ilie, mai ca plang si eu cu tine laughing
Dupa umila mea parere aia vrea lupe tinere la greu laughing
Te-ai vazut macar o data cu ea?
Ai ars-o la capsula?
winking

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ea iti citeaza din manele; iar tu pui botul la vrajeala. laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varstele sunt minciuni. No offense

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desparte-te de ea, e panarama. Odată ce a ales un bărbat in defavoarea copiilor...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Mai bine cauți altă femeie.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

De cât timp durează relația cu ea?

| Romanul86 a răspuns:

Își bate joc de tine! Caută și tu o femeie normală nu aventurieră. Te-a ochit că ai bani!

| Abramovici1224 explică (pentru Romanul86):

Sunt sofer pe TIR am 24 de ani.

| Romanul86 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Și ai salar bun. Desparte-te de ea că o să suferi mai rău dacă nu faci asta acum. Vrea bani îți spune eu de aceea e o vânătoare de bărbați pe Facebook.

| Subsemnatul123 a răspuns:

"ea imi spune ca ma iubeste ca sunt viata ei"
Vrajeala ieftina. Ori vrea bani de la tine ori vrea sa-si retraiasca tineretea. Cati ani ai?

| Quassaar a răspuns:

Ilie, dă-o pe mana noastră.ce adresa de Facebook are?

| ngllllll a răspuns:

38 de ani... Divortata, apoi nu cred ca degeaba e ea singura. Asta e, vezi-ti de viata. Cauta baietei tineri, inca nu s-a potolit. Pentru ea dragostea este doar sex. Atat o duce capul. E greu sa schimbi asemenea oameni. O poezie pentru ea e hartie igienica. Sexul e ceea ce o intereseaza, inca.

| Ioana803 a răspuns:

Da, ai dreptate ce ai zis.

Alt sfat mai bun decat exact ceea ce crezi tu, nu avem ce sa iti dam.

Cel mai bine e sa iti vezi de viata ta si de problemele tale.
Femeia aia are 2 copii, are o viata mult mai complexa fata de a ta, plus ca sunteti la distanta.

Astfel de relatii au sanse foarte mici sa tina.

Si da, asa este, mai degraba suferi acum putin dupa ea decat mai incolo sa fie prea tarziu si cine stie cu ce probleme te mai pune pe cap.

Incearca sa vorbesti cu ea din ce in ce mai rar si sa o distantezi de tine.
Cauta o fata de varsta ta.

Bafta!

| Abramovici1224 explică:

I-am spus ca nu are rost sa mai continuam ca relatia noastra este toxica si a inceput sa imi planga la telefon mi-a spus cat de mult ma iubeste ca nu se culca cu mine daca nu ma iubea mi-a spus ca eu sunt totul pentru ea si ca ea nu mai este curioasa de nimeni si ca face orice ca eu sa fiu cu ea.

| Abramovici1224 explică:

Am fost cu ea la hotel acum seara 170 RON hotelu + 50 RON taxi pentru ea sa mearga catre casa + mancare 50 RON = si am stat 13 ore cu ea la hotel, oricum dupa cate am vazut ii lehnita de foame saraca. Imi tot spunea ca ar suferi daca as parasi-o si tot din astea.