| Danescu_Alissa_1981 a întrebat:

Am cunoscut pe vara un baiat. Am vorbit cu el timp de o luna, ne intelegeam foarte bine. Vorbeam noptile pana la 2-3 prin mesaje, apoi dupa o luna, s-au mai rarit conversatiile. Dar ma suna mai des. La un moment dat m-a sunat o saptamana intrega si niciodata nu reuseam sa ii raspund, si nu il sunam inapoi. I-am trimis mesaj ca imi pare rau, si dupa saptamana aia cand ii dadeam mesaje nu mai prea raspundea.Iar acum nu mai vorbim deloc.Dar si atunci si acum mereu se uita dupa mine, imi zambeste dragut. Ce inseamna? Eu chiar tin la el.

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Mă eu mă gândesc că el te place dsr cred că și-a cam luat gândul de la tine. Cred că dacă ție chiar îți place de el, ar trebui să vă întâlniți în persoana și să vorbiți, fi sinceră cu el și spune-i ceea ce simți pentru el. Însă mai întâi fi sigură că el nu are iiubită. Succes.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

"Eu chiar tin la el." Tu stii bine ce sa faci, nu ai nevoie de lamuriri. Doar du-te si fa, sau regreta ca n-ai facut.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Auzi la ea adica ala te suna ca prostul si tu " nu aveam timp sa raspuns" iti ia amxim 2 min sa-i scrii mesaj ca ai fost ocupata. baiatul ala e un mare prost daca s-ar intoarce la tine, sper sa nu faca chestia asta si sa se gandeasca la mandria de barbat!winking

| Danescu_Alissa_1981 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

I-am scris mesaj si mi-am cerut scuze, nu vedeam cand ma suna pentru ca era undeva la 12-1 noapte //

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Danescu_Alissa_1981):

Sper sa nu faca prostia sa se intoaca la tine

| neutrino a răspuns:

El este un baiat politicos, stie sa zambeasca si celor ce nu merita.

| T0T a răspuns:

De ce nu l-ai sunat inapoi? A fost deranjat deoarece a vazut dezinteres din partea ta dar asta nu inseamna ca nu te mai place.

| LoveSleep a răspuns:

Cât de bătută în cap să fii? Serios acum. Nu îi răspunzi iar apoi te plângi că de ce s-au răcit lucrurile. Vai și-amar!
Neutrino ți-a dat răspunsul perfect.
Eu n-am putut fi atât de diplomat, mă scuzi.

| SkyPilot a răspuns:

A sperat sa ii oferi mai multa atentie si a fost dezamagit. Probabil ca nu a fost convins de explicatiile tale. El inca te place, dar si-a luat gandul de la tine.
Ar fi fost mai bine sa va intalniti in persoana.

Răspuns utilizator avertizat
| ALGator a răspuns:

Faptul e clarificat (de catre cei care au raspuns) dar sint cam perplex si vreau doar sa intreb.
Spui ca se uita si zimbeste dragut. Sinteti la mii de kilometri distanta? Poate ca de la vorbitul prin mesaje ar trebui trecut la chestia aceea primitiva si demodata adica citeodata sa fiti amindoi pe acelasi trotuar in acelasi moment si el sa dea mina cu tine sau macar sa-ti atinga virful degetelor. Timp in care are loc si un schimb de cuvinte (nu typate, ce orale). Altfel, ce rost are?

| NoName0x0 a răspuns:

Buna! De ce nu incerci sa reluati conversatia? Poate se uita fiindca el asta asteapta... big grin

| TanteMarianne a răspuns:

Pai te iubeste in continuare, doar ca poate atunci cand nu Ai putut sa-I raspunzi a crezut ca tu nu-l Mai placi. El totusi iubindu-te in continuare foaryr mult Inca iti zambeste
ca sa repari buba da-I si tu o intalnire Mai romantica um gest dragut