| AlwaysMe a întrebat:

Am cunoscut un baiat, cel putin el singur s-a bagat in seama cu mine... pupe alea alea si am ajuns sa fim impreuna.Sunt majora iar el e mai mic decat mine cu cateva luni. Am vorbit odata si a zis ca el nu forteaza p nimeni sa faca sex insa mai nou chiar asta face. Zice ca : noi baietii avem nevoi. ca si cum ar zice (ori u ori alta). BLA BLA eu is virgina si fiind cu el de mai putin de o luna va da-ti seama ca raspunsu meu ar fi NUUU! Plus ca toata ziua cand e cu mine si amicii trebuie el sa bage niste expresii ca vai ce cur are aia si ce buna e x sau y. Prea multa sinceritate pe el si pff eu ca proasta hop top m-am indragostitstraight face asa ceva numa in filme vezi! is eu proasta nu is dar m-ar tenta sa ma culc cu el nu doar asa ca sa scap dar il iubesc si tin la el. Sunt constienta ca poate ma va lasa dupa, pentru ca la cum se comporta va fugii dupa una si alta si eustraight face raman cu buza umflata. Vedeti? is constienta de toate astea si parca totusi as vrea, tot ma tenteaza sa continui, imi place sa sper ca nu o sa ma dezamageasca si o sa ma paraseasca. Sa nu credeti ca is obsedata de sex si vreau neaparat pentru ca daca eram nu mai eram virgina la 18 ani nu? Dar nu stiu ce sa fac, cum sa nu mai tin la el, cum sa nu il mai iubesc. Sincer eu una is uimita in ce situatie am ajuns EU care stiam ca o sa gandesc limpede atunci cand vine vorba de asemenea lucru dar parca mi-a luat naiba mintile... zici ca is nebuna..Sincer ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? va rog fara sa va bateti joc pentru ca, pentru mine e o situatie ff dificila. va multumesc pentru ajutor si pentru ca a-ti citit intregul mesaj

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vai, vai, cum fierbe sangele pana uiti sa mai gandesti.
Pana nu uiti de tot, lasa-l, si gaseste-ti un baiat cu caracter, nu un don-Juan care se ia la intrecere cu baietasii de cartier la numarul de fete agatate... in cui.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Ohhh..nu. in nici in ruptu capului. aveti foarte putin si nu cred ca il iubesti..si nici el pe tine clarwinking Freaca l putin, vezi daca tine macar putin la tine, fii mai rece, si vezi ce face. daca ai asteptat pana acum..mai poti astepta :* ia ai tu grija vezi ce simte pentru tine si dupa gandeste`te la sex happy

| Amaryllis a răspuns:

Bună! Prima dată este ceva important, și trebuie să o faci cu un baiat care te respecta si te iubeste, nu cu unu care pune sexul mai presus de relatia voastra. Poate pe moment nu realizezi, dar dupa aceea o sa iti para rău. Oricat de mult l-ai iubi, nu merita sa faci asta. Nu ceda, și totul o sa fie bine. Daca faci asta, o sa ai numai de castigat..Bafta!

| neutrino a răspuns:

Se pare ca este exact ca tine: hop ca proasta!

| lovitddefulger a răspuns:

Intr-o luna de zile nu poti ajunge sa iubesti pe cineva.Mai degraba esti indragostita.Insa asta trece.Depinde de tine, daca vrei o relatie de lunga durata sau dragoste cu nabadai, dar care la un moment dat, de obicei intr-un timp scurt, se sfarseste.