| roxa2_8257 a întrebat:

Am cunoscut un baiat de curand.Ne-am vazut cateva seri la rand, apoi dupa ce ne-am sarutat a incetat sa ma mai caute asa des, iar cand vorbesc cu el imi zice ca ii plac foarte mult.Nu stiu ce sa zic si ce sa cred. poate ma ajutati voi cu un sfat, o parere happy

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ii placi sigur. dar o fi si el ocupat!

| SeNyS a răspuns:

Mda...cam aceeasi chestie si cu mine, prefacuti unii baieti.nu-l cauta nici tu, daca te place o sa te caute, desi nu se stie daca vei mai fii tu disponibila, nu-i arata atat de mult ca il palci fiindca isi pierde interesul! Asteapta. daca nu te mai cauta, inseamna canu afost interesat de tine.ai fost doar o incercare, eu asa consider si in privinta mea!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Meh, eu te-as fi cautat, as fi aparut pe la geamul tau, ti-as fi spalat ferestrele, ti-as fi batut covoarele...

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Odata ce te-a sarutat, el crede ca esti deja a lui asa ca nu se mai implica asa de mult.

| Friendry a răspuns:

Probabil el este de genu de baiat care odata ce a obtinut un lucru se plictiseste de el. Ce iti pot recomanda este sa fi un pic mai rece si sa nu "fugi" dupa el deoarece el va "fugi" mai tare de tine.

| olegmarinaa a răspuns:

Draga nu stiu citi ani ai ca sa pot sati zic sigur dar incearca si vezi ce ese din toata povestea asta. poate chiar ai place de tine sau numai vrea ceva mai mult de la tine un sfat> fii cu capu pe umeri si nu te lasa la mina lui usor