| BBe_4834 a întrebat:

Am cunoscut un baiat foarte dragut cu care am fost impreuna 2 saptamani.Acum cateva zile la o petrecere el a dansat cu prietena mea si pe mine m-a ignorat, apoi a venit la mine si a vrut sa sa sarute. Ce inseamna asta? Ma place sau se joaca cu mine?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sunt doua variante.
Sau a vrut sa vada daca esti geloasa si a dansat cu prietena ta sa vada ce zici.
Sau chiar ii place de prietena ta.
In ambele cazuri,sarutandu-te,isi cerea iertare pentru ce a facut.
Ramane sa intelegi din ce motiv a dansat cu prietena ta.Dar, daca ai incredere in ea, atunci stai linistita.Si,iarta-l,te place.

| Picasso a răspuns:

Nu stiu darrrr incearca sa nu mai fi asa "lipicioasa" lasa-l pe el sa vina la tine daca te place fi mai nepasatoare, si cand da de tine, sau va intalnitzi fa in asa fel incat sa mai vrea sa va intalinitzi! poti sa il faci si gelos, nu stiu fi mai baietzoaica! succes