| DeeaD1 a întrebat:

Am cunoscut un baiat prin intermediul mess-ului. De fapt el e cel mai bun prieten al celei mai bune prietene ale mele. Acum vrea sa ne intalnim. Sunt mai mult ca sigura ca ma place si eu il plac pe el. Chestia e ca eu am dintii strambi...pe cei de sus. Adica unul e crescut din gingie si doi sunt incalecati. Daca baiatul imi vede dintii probabil nu o sa vrea sa ma sarute sau sa stea cu mine, dar eu chiar il plac. Ce sa fac? Sa stau cu gura mai inchisa sau sa nu imi pese?

7 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Sa nu-ti pese de asta, daca iti va pasa, vei sta cu grija si nu va fi bine deloc.Eu am o prietena care are dintii in genul dintilor tai, a fost cu multi baieti, s-a sarutat cu ei, lor nu le-a pasat.Cand iti place fata, nu mai conteaza dintii.Totusi,in viitor e bine sa mergi la stomatolog

| VerdeLila a răspuns:

Daca nu vb cu parintii tai sa mergeti la stomatolog sa te ajute sa ai un zambet frumos, toata viata iti vei pune intrebarea asta. Deocamdata, zambeste mai delicat. Si pentru inceput e bine doar sava cunoasteti.Succes!

| Cupcake a răspuns:

Daca e prima data cand va vedeti f2f de cand vorbiti pe mess si el deja te place, desi nu v-ati vazut inca, chiar crezi ca niste dinti vor schimba acest lucru? Gandeste-te ca daca el te place deja, te place pentru caracter, nu pentru fizic, deci poti spune ca se risca, la fel si tu. Eu zic ca nu ar mai trebui sa-ti faci griji pentru asta, ci mai bine te-ai duce sa vezi cu ce sa te imbraci si cum sa te aranjezi. Pup

| RalucaOxii a răspuns:

Salut!
Nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme, daca te place te place si fiind ca cocoşatul de la Notre Dame.winking Deci nu ai de ce sa iti faci griji in privinta asta.
In cealalta privinta ar trebui sa mergi la un stomatolog, si eu am "strungăreaţă " intre dintrii din fata si am mers la stomatolog si mai astept un pic si imi pun aparat [ tinând cont ca eu sunt la un Liceul de Arte adica la teatru ] Succesc. Sper ca te-am putut ajuta Fundă?

| Pepe22 a răspuns:

Sa nu iti pese
iubirea adevarata se va cunoate.
daca te va placea asa cum esti inseamna ca chiar te iubeste daca nu te place inseamna ca nu te iubeste

| Missyk a răspuns:

Salut!
Eu cred ca nu dintii sint o cauza ca sa iti fie rusine sa esi cu un baiat la o primblare, ci de fapt ar trebuie sa esi cu el fara sa iti fie rusine, si da poti tine gura inchisa.Doar ca daca el te va vede cu dintii tai sint trimbi si nu va mai lua legatura cu tine inseamna ca e un timpit.El nu ar trebui sa se uite la dinti, ci la caracter la alte lucruri.
Asa ca succes!

| lovegirl2014 a răspuns:

Nu trebuie sa iti pese deoarece daca chiar te place nu va baga asta in seama.