| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Imi place de un baiat pe care l-am cunoscut pe net.Acum cateva zile ne-am vazut si live si se pare ca si el ma place.[Asa mi-a spus]Este o situatie cam complicata din mai multe motive: 1. Cel mai bun prieten al lui ma place si el si crede ca si eu il plac si intr-un fel mi-e frica sa ii pierd prietenia din cauza asta.2.Celei mai bune prietene ale mele ii place de baiatul pe care il plac si desi ea l-a placut prima si ei ii place de baiatul pe care il placeam eu desi si ea stia ca il plac. si 3.Sambata ma vad cu el si nu stiu cum sa reactionez daca el va incerca sa ma sarute [ La asta m-as astepta]Si inca un motiv. Sper sa gasiti o rezolvare si sa ma lamuriti si pe mine deoarece eu sunt foarte incurcata.happy

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Argumentez mai mult raspunsul. Daca el chiar te iubeste, nu are motive sa se uite la prietena ta, chiar daca ea ii va face ochi dulci. Te intalnesti doar tu cu el, sunteti voi la centru, nimeni alcineva.Multa bafta scumpa, ai grija de tine.

1 răspuns:
| Romancutza a răspuns:

Pai care este problema? Te place pe tine si gata, las-o pe prietena ta, sunteti doar voi doi.Ai grija ce faci cand te intalnesti, nu totul este doar miere, multi copii au fost rapiti sau mai multe.AI GRIJA.