| DeeLiaAaAaA a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant avon si vreau sa intreb: 1.catologul vine si prin posta? 2.comanda pe care o faci vine si ia prin posta? 3.cum platesc comanda?

Răspuns Câştigător
| ioanahd1 a răspuns:

Buna!
1.Catalogul vine cand vine si comanda.
2.Comanda e poate daprin posta(vine dupa 3 zile lucratoare), Comanda expres (prin firmele de transport, vine dupa 2 zile, dar se plateste) sau joia este zi de comanda normala(vine sambata tot prin firmele de transport dar nu se plateste).
3.O poti plati la posta sau la banca (eu iti recomand la banca deoarece nu iti ia comision)
Sper ca te-am ajutat! happy
Funda?