| nikoll a întrebat:

Am de cateva zile un iubit...inca nu ne-am intalnit...niciunul dintre noi nu stie sa sarute...si suntem cam timizi...Cum ar trebui sa procedez la prima intalnire in momentul cand va trebui sa ne sarutam? Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, fi cat se poate de naturala, fi tu insuti, lasa emotiile deoparte, ficalma, zambareata, comunicativa, sarutul vine de la sine, nu trebuie sa te tot gandesti la asta, pentru ca la momentul intalnirii vei vedea cum sta treaba, oricum de la prima intalnire nu trebuie neaparat sarut, ci puteti sa va dati un puic, o imbratisare... aveti timp si pentru sarut, luat-o incet... oricum vei vedea ca nu e chiar asa complicat sa saruti...totul va veni de la sine.

| CevaNormal a răspuns:

Pai cum asa este iubitul tau? pur si simplu incadrati-va in limita normala.

| Mya a răspuns:

Sa incepeti cu pupici... happy Nu te gandi prea mult la asta, lucrurile vor decurge de la sine!

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Nu trebuie sa ai emotii, sau ceva de genul.

Si eu asa am fost. darhappy totul vine de la sine.

Bafta!

| pisoias29 a răspuns:

Hmm...in primul rand nu trebuie sa va sarutati la prima intalnire daca nu sunteti pregatiti, momentul va fi unul special si va veni de la sine. Cel mai bine ar fi sa il lasi pe el sa faca primul pas

| remus a răspuns:

Nu trebuie sa pierdeti timpul cu pupici mici treceti direct la mozolit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput este arhisuficient un pupic mic sau cateva insiruite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cand va vedeti va luati in brate si ii bagi liba in gura si o mosolesti acolo crede-ma ca i dai fluturasi in stomacellaughing )(

| mariuss a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatietonguetongue