| carynaaa a întrebat:

am nevoie de un sfat sad. Acum 2 luni am cunoscut un baiat pe badoo, am facut schimb de id.uri de mess si ma adaugat pe facebook, dupa o perioada in care ne.am cunoscut cat de cat mai bine a venit momentul sa ne intalnim. Am mers in club, acolo unde am consumat ceva alcol totul a fost ok ne.am simtit bine amandoi. Cand a trebuit sa ma conduca casa, eu find in stare euforica a inceput sa ma sarute si de acolo sa ajuns mai departe, am facut o mare prostie find prima intalnire sad. De at am continoat sa ne vedem chiar daca un pic cam rar pentru ca el este cam ocupat cu serviciul si in plus nu stam in acelasi oras, Chiar am inceput sa tin la el doar ca am impresia ca pentru el este doar o prietenie cu benefici, Acum cateva zile cand ne.am intalnit eu eram pe stop si ia.m spus ca nu putem face nimic iar el nu mi s-a parut dezamagit chiar am ras, am glumit, el ma tot saruta ecc. Faza e ca facand prostia sa ma culc cu el imi este frica, ca el sa ia totul ca pe o distractie. Voi ce parere aveti? Credeti ca ar trebui sa o termin aici?

Răspuns Câştigător
| Manuellllaa a răspuns:

Pune-l la incercare, incearca sa-l refuzi pentru un timp sa vezi cum reactioneaza daca este nervos si dezamagit inseamna ca doar asta cauta, nu te intelege daca este intelegator si nu emana nici`o reactie inseamna ca e de bine.Fiecare om greseste,e normal sa pui tu suflet,de obicei intr-o relatie cineva iubeste mai mult si de multe ori sunt fetele,si tot fetele au de suferit pe baza asta. Daca nu te prea cauta sau te ignora inseamna ca pentru el a fost o aventura,daca te cauta, te alinta, iti spune vorbe dulci, face tot posibilul sa va vedeti si ii spui ca nu poti sa ii oferi mai mult in acel moment si te intelege este foarte bine, tine la tine! Te-am pupaat:*

5 răspunsuri:
| Manuellllaa a răspuns:

Pune-l la incercare, incearca sa-l refuzi pentru un timp sa vezi cum reactioneaza daca este nervos si dezamagit inseamna ca doar asta cauta, nu te intelege daca este intelegator si nu emana nici`o reactie inseamna ca e de bine.Fiecare om greseste,e normal sa pui tu suflet,de obicei intr-o relatie cineva iubeste mai mult si de multe ori sunt fetele,si tot fetele au de suferit pe baza asta. Daca nu te prea cauta sau te ignora inseamna ca pentru el a fost o aventura,daca te cauta, te alinta, iti spune vorbe dulci, face tot posibilul sa va vedeti si ii spui ca nu poti sa ii oferi mai mult in acel moment si te intelege este foarte bine, tine la tine! Succes :*

| carynaaa explică (pentru Manuellllaa):

Mersi pentru sfat il voi urma si sper sa fie totul ok happy :*

| Manuellllaa a răspuns (pentru carynaaa):

Tee puup:*

| OSimplaFata29 a răspuns:

Mai asteapta sa vezi reactiile lui in timp pentru ca din cate ai spus el pare dradut si te intelege. ideea era sa nu faceti prostioara aia asa devreme dar daca tot s-a intamplat mai asteapa ceva timp si nu te grabi ca poate o sa regreti mai tarziu
baftawinking

| carynaaa explică:

Multumesc happy