| Larisa_3441 a întrebat:

Am doua intrebari pentru baieti:
1.Vi s-a spus vreodata pe mess sau in fata ca va place fata aceea?(de preferat m-ar interesa) si daca da le-ati spus prietenilor? ati ras de ea? sau cum ati procedat
2. M-am gandit sa ii spun si eu pe mess baiatului de care imi place, ca, il plac este o fire glumeata dar mi-e frica ca ii va spune celui mai bun prieten al lui si are si o sora mai mare si mi-e frica ca le va spune si ma voi face de rusine(si referitor la intrebare) fetelor ati riscat mult pentru baieti cred ca va ascunde-ti pe nu stiu unde sau alte sacrificii ati fost surprinsi vreodata de parintii
Si o intrebare BONUSlaughinglaughing Eu m-am si imbratisat cu el am mers o sg data cu el si cu niste prieteni prin parc si m-a condus si pana acasa eu cred ca ma place dar....nu stiu asa ca baieti ce credeti?
FUNDA pentru toate cele 3 intrebari:*

Răspuns Câştigător
| naitreaba a răspuns:

1. Da, mi s-a spus si in fata si pe mess ca fata ma place, ba chiar fata mi-a spus. Nu am ras de ea, nu am spus nimanui, i-am spus ca nu putem fi impreuna pentru un motiv si am incercat s-o calmez, sa glumesc cu dansa, s-o inveselesc, ca nu i-a convenit.

2. Nu ai de ce sa te faci de rusine, de obicei fetele sunt mai putin timide in chestiile astea si nu se fac de ras, daca nu e ceva specimen cu un singur picior n-ai de ce sa te faci de ras.

BONUS: E posibil sa te placa, daca vezi ca sta mult cu tine, ca vorbeste, ca iti zambeste, ca te tine de mana, iti pune mana pe dupa gat, atunci da, te place.

Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| Larisa_3441 explică:

Si la a treia intrebare fetele acele au inceput sa rada si el a spus ca suntem prieteni buni