| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.de ceva zile am niste dureri de burta, intepaturi in partea de jos a abdomenului mai mult in partea dreapta, dureri de spate si urinari
frecvente.eu ma gandesc ca e o raceala ( anexita ) pentru ca si anul trecut tot asa am avut si am urmat atunci un tratament cu antibiotice... da nu stiu voi ce credeti? poate fi si apendicita? ast raspuns...

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e apendicita, ca in cateva zile apendicita evolueaza spre peritonita. O infectie urinara sau anexiala. Nu lua antibiotice dupa ureche, du-te la medic.

| daii a răspuns:

Eu cred ca e apendcita(asa se manifesta ea). Dar oricum, consulta un medic cat mai repede.Cu cat mai repede, cu atat mai binehappy

by daiiwinking

| M.madallina a răspuns:

Cred ca este apendicita