| p0wer a întrebat:

Am eu o problema?! De fiecare data cand imi place de cate o fata, incep sa vb cu ea sa o descopar, cu cat nu-mi da importanta cu atat ma fascineaza mai mult, daca ma ignora incerc sa vb cu ea si dupa ce incepe sa ma placa si ea si daca ne combinam, la mine dispare toata atractia, incep sa ma plictisesc de ea, sa o ignor. Deci mai pe scurt cand o fata nu-mi da atentie sunt foarte interesat de ea, dar dupa ce incepe sa ma placa si mai ales daca pot sa o si cuceresc dispar toate sentimentele mele.

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asta se intampla pentru ca nu le iubesti cu adevarat.La tine este doar o atractie.Intr-o zi vei intalni o fata care sa o iubesti cu adevarat si atunci se va schimba situatia.big grin

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Iti pregatesti doar armele dragostei dar marea dragoste inca nu ai intalnit-o!

| catalina_2916 a răspuns:

Asa mi se intampla j mie mereu.desi sunt fata, imi place un baiat super mult, mai ales cei care sunt indiferenti q mine, iar dupa ce sunt q el m plictisesc j ii dau papucii. poate ink n-am gasit o pers p care sa o placem q adevarat.sunt doar niste atractii pasagere...asa ca nu-ti face griji, asa suntem toti adolescentii.ink nu stim ce vrem de fapttongue

| machupicchu a răspuns:

Este o problema fara leac. Esti nascut in zodia gemenilor? Chiar daca nu, caracterul acesta al tau este o mare povara pentru tine si pe care ai sa o simti la adevarata sa valoare dupa o anumita varsta, cand probabil ai sa te mai maturizezi si plictisesti de atata schimbare si cautare. Cand va veni acea zi ai sa te linistesti...si probabil ai sa ai si o familie... SUCCES

| danutza_8181 a răspuns:

Asta se intimpla deoarece tu doar le simpatizezi nu sunt persoanele care le iubesti cu adevarat sau nu va potrivitzi.si mie mi s-a intamplat asa sa ma intilnesc si sa ma plictisesc de acel baiat... nu e nimic o sa-ti gasesti o fata pe care o so iubesti poate acum nu ai gasit persoana sufletului tau.

| turtl3 a răspuns:

Nu ai nicio problema... pur si simplu nu esti indragostit.

| friedaka a răspuns:

E instinctul de vanator, pur masculin si normal atata timp cat nu ramai la stadiul asta. Cu varsta s-ar putea sa te maturizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul tinde mereu spre ce nu are iar in momentul cind dobindeste la ce bun sa-i mai dai atita importanta cind stii ca oricum i-al tau?