| cristy3991 a întrebat:

Am o problema si nu neaparat ca o sa gasesc rezolvare aici dar vreau sa vad daca sunt singurul sau nu. De fiecare data dupa ce reusesc sa cuceresc o fata imi dispare atractia fata de ea. Pur si simplu nu imi mai place si incet, incet o indepartez. Care credeti ca ar putea fi cauza problemei mele?
PS : Am 19 ani.

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Tie iti cam place sa muncesti sa le cuceresti. Adica iti place stadiul acela in care tu umbli dupa ea, totul e cu emotii, "ma vrea, nu ma vrea". Cand o obtii, deja devine neinteresanta.
La tine o sa fie mai usor cu "marea iubire". Cand va aparea in sfarsit o fata cu care nu o sa mai patesti asa, ea va fi intr-adevar importanta. Lasa sa se intample, nu mai umbla dupa nu stiu cate.

| cristy3991 explică (pentru BruneTTe):

Sicer nu cred ca va veni vreodata marea iubire. Si inca o chestie ar mai fi de zis : nu ma vad niciodata insurat

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Esti baiat, asta se intampla.
Dar stai linistit, atunci cand va veni EA in viata ta, altfel vei reactiona. happy

| cristy3991 explică (pentru irina20):

Nu cred ca va veni vreodata vreo EA si sincer nu ma vad nici in viitorul apropiat nici in cel indepartat insurat. Nu stiu de ce am acest sentiment.

| Azµre a răspuns:

Pur şi simplu le vezi adevărata faţă şi te lasă rece, şi eu am păţit la fel de multe ori.
Nu e sfârşitul lumii.

| adywow a răspuns:

Barbatia amice laughing))
Toti patim asa mai devreme sau mai tarziu,"sufar" de aceeasi problema

| L7w7n7d7 a răspuns:

E ceva normal, toţi dorim mult un lucru iar atunci când îl obţinem nu prea mai suntem chiar aşa interesaţi de el.

| cristy3991 explică (pentru L7w7n7d7):

Tocmai asta mi se intampla, insa ideea este de ce? Fiindca pana sa foe cucerita exsta atractie

| Emosiya a răspuns:

Problema este ca ele se lasa prea usor cucerita. Daca te-ai chinui sa cuceresti o fata, n-ai mai renunta asa usor la ea.Cu cat o fata este mai greu de cucerit cu atat este mai interesanta, mai doritabatting eyelashes