| zamira a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu fara a ne proteja, dar eu inca mai sunt virgina.Problema este ca el si a dat drumul, dar nu in mine, dupa care s-a sters in repetate randuri, ca mai apoi sa continue actul sexual. exista posibilitatea sa raman insarcinata? tin sa mentionez ca de cate ori baga penisul in vagin il stergeam cu mana.Va rog, am nev de raspuns! mi-e frica! cand spun ca sunt virgina, ma refer la faptul ca doar a bagat-o putin si ca inca nu m-a dezvirginat

Răspuns Câştigător
| Infect a răspuns:

Nu ai nici o sansa sa te lase insarcinata. incepe`ti viata sexuala daca vrei fara sa te mai "joci" cu prietenul tau
si de data asta fa-o protejat. ca sa nu iti mai faci atatea probleme dupa. sexul neprotejat este pentru adultii care pot sa isi controleze reactiile fiziologice

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca mai esti virvina din moment ce ai spus ca ai facut dragoste si exista riscul de a ramane insarcinata daca el nu s a spalat[chiar daca s a sters exista posibilitatea de a fi ramas pe penis ceva care ar fi suficient sa ti de a de gandit, sper sa te afli printre norocosi si sa nu ai probleme legate de sarcina

| whatevernvm a răspuns:

Bineinteles ca poti sa ramai, nu stiu cum de poti spune ca inca esti virgina din moment ce ti-a bagat-o, probabil nu mai esti complet, dar ai sanse sa fi ajuns in tine, chiar daca s-a sters.

Nu inteleg, sunt asa scumpe prezervativele? Informeaza-te de riscuri inainte, nu dupa.

Bafta!

| Nastia a răspuns:

Cum sa o bage iar ma, dupa ce a ejaculat? tu chiar nu intelegi ca sperma=sanse la puradei?

| xcocaineee a răspuns (pentru Nastia):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| Onn3 a răspuns:

Sanse de 20-30%.Test de sarcina dupa cel putin o saptamana, hai 10 zile si afli sigur.

| Inoue a răspuns:

De ce ati facut sex neprotejat?! Nu au venit doamnele alea si la tine la scoala sa va informeze despre riscuri? Normal ca ai sanse foarte mari sa ramai insarcinata.Pareres mea este sa iti cumperi un test de sarcina si sa speri la ce e mai bun.Bafta!happy

| Hpzox a răspuns:

Si de ce nu ati facut-o cu prezervativ, eu am facut sex protejat si stau cu inima blocata numai la asta ma gandesc ca poate sa fie ceva, pentru ca am simptome care le are o femeie insarcinata, o data ce el isi da drumul te speli si tu si el bine si apoi puteti sa continuati.

| andra_5121 a răspuns:

Da.sanse foarte mari. si? ce ti doresti sa fie? fata sau baiat?batting eyelashes

| Millis a răspuns:

Nu mai ai cum sa fi virgina, lol.

| RAY a răspuns:

Dupa ciclu in primele zile si inainte de ciclu nu poti ramane gravida, ramai in mijlocul ciclului de 28, 29 de zile 5 zile tine perioada cand poti ramane exemplu la un ciclu de 28 de zile din data de 14 -5 zile ramai gravida, data viitoare mai citeste esti fata

| Azµre a răspuns:

Virgină numai ai cum să fii. Proastă poate... Și da o să faci un plod.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Ce-mi plac raspunsuriile tale laughing.

| roxaa15 a răspuns:

1 virgina nu mai esti
2cum poti sa stai linistita cand ai sters penisu doar cu mana
3 se poate ramane insarcinata si din lichidul preejaculator- poate contine spermatozoizi( e nevoie doar de 1 casa sa se faca fecundarea iar ei sunt mii)
iti doresc sa nu fi insarcinata si data viitoare fa ce vrei da fa cu cap

| Azµre a răspuns (pentru roxaa15):

Poate în fund mai este virgină dar ceea ce nu cred...

| ShadowGhost a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc,dar da, vei avea un copil si nu mai esti virgina. Daca ai ramas grea, nu o sa iti mai vina ciclul si atunci iti vei da seama, sau daca nu, da o fuga pana la ginecolog.Bafta si ai grija pe viitor, sa o faci protejat daca nu vrei urmasi multi.

| Infect a răspuns (pentru ShadowGhost):

Nu mai speriati fata

| plosnitapufoasa a răspuns:

Fata pun pariu ca esti blonda alfel numi explic cum sa fi asa proasta incat sa susti ca esti vigina dupa ce o intrat in tine. zau asa cati ani ai?
si nu ai cum sa fi as pr sa stergi cu mana si sa bagi iar dupa ejaculare vai doamne.io oricum sper sa fi norocoasa si sa nu fi.iti tin pumni da nu prea cred ca ai scapat.

| Ionutza2012 a răspuns:

Asta nu poti afla decat la ginecolog.

| Possible a răspuns:

Daca nu ti-a curs singe asta nu inseamna ca inca esti virgina, la unele nu curge niciodata, la altele e din a 3-4 oara.Sa stii una ca spermatozoizii raman in penis 24 de ore dupa ce ejaculeaza, de cite ori nu l-ar fi sters sau spalat, odata ce s-a relaxat putin mai mult ei au mers in tine.Cit de ne-activi erau, au si aceia o importanta.Protejati-va Lume e chiar asa complicat?