| bubulina1994 a întrebat:

Am facut dragoste neprotejat cu prietenul meu.insa nu a lasat in mine stiu sigur doar ca eram in perioada ovulatiei.ieri trebuia sa imi vina ciclul dar nu a venit. am doar niste scurgeri maronii dar sanii imi sunt foarte moi.va rog dati-va cu parerea ce ar putea fi.

7 răspunsuri:
| Gabriella24 a răspuns:

Pai asta mi s-a intamplat si mie... si am facut 2 teste de sarcina primul a iesit pozitiv al doilea negativ. eram confuza m-am dus la ginecolog si s-a dovedit ca am niste chisturi [care se fac din cauza actului sexual neprotejat de obicei ] sunt aceleasi simpome ca la gravide. in cazul tau poate fi doar o intarziere dar mai asteapta 2-3 zile daca nu vine menstruatia du-te fa un test de sarcina ca e posibil sa fi insarcinata [pentru ca degeaba stii tu ca el nu a ejacult in tine ca este acea picatura a placerii deci mai bine iti faci un test de sarcina daca iese pozitiv du-te la medicul ginecolog dar nu inainte de a mai face unul dupa 24 de ore ] sper ca ti'am fost de ajutor. Bafta :*!

| Alexissss a răspuns:

Pai eu am scurgeri maronii inainte de venirea menstruatiei.Eu as zice totusi sa fi precauta si vezi daca in 2-3 zile nu iti vine ciclul sa mergi la farmacie sa iei un test de sarcina ca totusi sa nu lasi p ultimul moment.Si de alta data sa fiti mai atentiwinking Dar ai putea merge si la un medic ginecolog sa il intrebi de scurgerile acelea. Good luckwinking

| bubulina1994 explică (pentru Alexissss):

Ma ingrijoreaza un singur lucru.ca sanii mei sunt moi.pana acum mereu erau tari si ma dureau inainte de menstrutie.nu am greturi sau cine stie ce simptome dar nu stiu ce se intampla.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Poate ai doar o intarziere de menstruatie. Mai asteapta cateva zile, si daca tot nu iti vine, ca sa fii sigura ia-ti un test de sarcina. Chiar daca nu a terminat in tine, lichidul preseminal are si el sperma, chiar daca nu e de ingrijorat...niciodata nu se stie. Bft!

| anamaria06 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si scapi de griji. costa aprox 10 lei

| Gdeni a răspuns:

Mai asteapta un picwinking

| bubulina1994 explică:

Pe mine cel mai mult ma ingrijoreaza ca nu ma dor sanii...sunt f moi.am mai avut scurgeri din astea dar tin minte ca ma dureau sanii si sfarcurile...acum nimic