| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste pentru prima data cu un baiat si cand a incercat sa ma pentreze m-a durut rau, i-am zis sa se opreasca dar el a continuat... a fost oribil, a durut rau si a curs mult sange! Voua vi s-a intamplat asa ceva?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În primul rând nu ți-ai ales un partener care să te înțeleagă, aceste lucruri la început trebuie luate ușor, cu tact și răbdare.
Părerea mea, s-a purtat ca un cioban cu tine!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Teoretic aia nu prea e dragoste.Baiatul asta se pare ca a considerat ca mai bine e sa isi satisfaca lui placerile, decat sa va simti bine amandoi. Spui ca ai facut-o cu un baiat, mai bine mai aveai putsina rabdare si o faceai cu iubitul tau cand aveai unul la care chiar sa tsi.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu straight face e clar ca nu te respecta deloc tipu.

| MMadalina a răspuns:

Pentru ca a fost primul contac sexual, cel mai bine ai face daca te-ai duce la ginecologwinking

Bafta>big grin

| mario a răspuns:

Mm da. aici a fost el de vina.normal cant o faci pentru prima data, ca fata vorbind.baiatul trebuie sa fie foarte calm, sa aiba rabdare. iar datile urmatoare o sa fei mai usor si nu o sa te mai doar sau poate mai putin:p

| 202 a răspuns:

P bune! chiar doare rau?
nust cum e ca n.am incercat inca blushing

dar ma sprii! am mai auzit ca doare si curge sange sad

pai e bine ca a trcutwinking totusi

si nu mai speria lumea sad

love struck glumeam!

| byka23 a răspuns:

Asta nu a mai fost dragoste. se numeste sex.nu te-a ascultat pentru ca nu ai ales foarte bine partenerul, daca erai mai chibzuita era mult mai placut, dar un lucru este cert :oricum daca a fost pentru prima oara in viata ta tot curge singe, dar poate sa nu doara de loc daca partenerul avea grija de tine.acum va trece o perioada destul de lunga pana sa te refaci moral si fizic. Da se intampla si asta nu o sa o uiti niciodata. te pup