| HelpMeNow a întrebat:

Am facut o mare greseala, azi am auzit ca prietena mea m-a inselat si am luat-o imediat la rost si i-am spus sa ma uite, ca nu mai vreau sa aud de ea, insa a fost o minciuna, si prin chestia asta am dovedit ca nu am incredere in ea... si acum s-a despartit de mine, a zis ca nu vrea sa ma mai vada. ce pot sa fac? crying( va rog ajutati-ma, sunt ruinat. joi facem 3 luni sad!

5 răspunsuri:
| HelpMeNow explică:

Aveati dreptate... pana la urma, m-a inselat big grin!

| neutrino a răspuns:

Ai facut foarte bine ca ai taiat relatia dar se pare ca nu esti suficient de puternic. Un tanar ca si tine trebuie sa stie ce doreste de la viata. Sper ca nu doresti sa devii un simplu pres.

| Necunoscut112 a răspuns:

Mai bine las-o asa cum a picat

| Iwao a răspuns:

Nu vad greseala ta, pana la momentul asta, daca intr-adevar te-a inselat. "Am auzit" asta nu e bun...scuze multe din partea ta, si acum poate s-o faca pe bune, ti-a aflat slabiciunea.

| DaDyva1992 a răspuns:

1.nu trebuie sa ascult-o tot ce ti se zice.
2. spune-i totul ce ti s-a intamplat si poate te va intelege.
3.incredere in ea? daca ti-a zis altcineva de ce sa nu mai ai incredere in ea?
4.si nu treuie sa fii ruinat ea sigur te va intelege daca o sa-i spui totul si daca o sa-i spui ca nu poti trai fara ia si chestii din astea siropoase.da?
5.hai capul sus ca nu s-a sfarsit lumea te va ingelege.
6.MULT SUCCES!