| osansa a întrebat:

Am facut petting cu iubita mea, atingand`o cu penisul pe labii. Nu am ejaculat pe ea, nu am penetrat`o, dar imi este teama de acel lichid preejaculator. Ea era "umeda" ca sa zic asa, si nu cred ca am simtit daca mi-a curs, nu stie daca e in perioasa fertila deoarece are cilcul neregulat.ii vine o data la 2-3 luni. Are cum sa fi ramas insarcinata ca am citit multe chestii si m-am speriat.ea zice ca de 2-3 zile simte o sensibilitate la sfarcuri si e balonata si o cam dor ovarele...e posibil sa fi ramas?

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sansele sunt minime; deci nu, stai linistit.
Sansele sunt destul de slabe sa ramai insarcinata chiar daca acel lichid preejaculator se afla IN vagin, dar pe labii.

Probabil ca prietenei tale i se apropie menstruatia si de aceea are acele simptome. Inainte de menstra, corpul retine apa si de aici senzatia de balonare.
Eu zic sa stati fara grija, desi ar trebui mai multa atentie pe viitor. Daca totusi vreti sa fiti siguri, pune-o pe iubita ta sa faca un test de sarcina, asta daca au trecut 21 de zile de la incident. Precis va veti mai calma asa.

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tip se spovedea, cum s-a dezbracat iubita lui, de pantaloni.da eu parine cumiiintee.si? apoi si-a dat chilotii jos.da eu cumiiintee parinte.bun te duci acasa si bei doua galeti de apa la 12.de ce parinte la 12? asa beau boii la pranz.

| MrAlex a răspuns:

Din cate am citit nu sunt sanse....atunci cred ca sa excitat ea si na big grin mai asteapta putin si sa faca un test de sarcina...dar nu aveti motiv de ingrijorarewinking

| Elly7890 a răspuns:

Asa de curiozitate cati ani aveti? 13, 14? de intrebi asemenea lucruri! din cate stiu eu nu poate ramane gravida! si daca aveti chef de sex macar folositi banalul prezervativ ca sa nu mai pui intrebari din astea!

| Phoenix231 a răspuns:

Este aceea apa care ii curge ei, nu va ramane insarcinata calm down... data viitoare puneti un prevervativ si penetreaz-o ce ceapa masitongue.

| DoctorStieTot a răspuns:

Daca nu exista penetrare nu exista nici fecundare!
Deci nu iti face griji!

| DaRcKcOry a răspuns:

Nu cred asta decat daca nu iai bagat sperma in gura straight face