| anonim_4396 a întrebat:

Am facut petting cu iubitul meu si ma atins in zona vaginului. Dupa calculele mele eram in perioada fertila.Este posibil sa fi ramas insarcinata?

7 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Nu poti ramane gravida doar de la petting,pentru ca petting ul prin definitie este tandretea, placerea, urmata de salutari si mangaieri care nu implica act sexual.nu esti prea informata, fara supararestraight face

| kirra886 a răspuns:

Totul depinde daca sperma a ramas in vagin sau in afara,daca va atingeti acolo iar el termina infara atunci e ok, respectiv daca ramine sperma inauntru pai riscul exista, si unul mare!

| Iasmiine a răspuns:

Daca nu a ejaculat nu este posibil.

| perryornitorinca a răspuns:

Pentru orice eventualitate ia pilula de a doua zi!

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Depinde cu ce te-a atins în zona vaginului, desigur...

| didina6850 a răspuns:

Daca erai in perioada de fertilitate, exista sanse. ar trebui sa iti cumperi un test de sarcina.

| Beeee a răspuns:

Mda,stupid happy petting= imbratisari, mangaieri etc fara contact sexual happy nu? pai si atunci cum rahat sa ramai gravida straight face?
...parerea mea e ca nu esti destul de informata si nu esti pregatita pentru a incepe viata sexuala happy

Ramai gravida daca un spermatozoid fecundeaza ovulul...
Fara suparare cati ani ai happy?