| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Am facut petting cu iubitul meu si ma atins in zona vaginului, apoi am inceput sa facem sex dar cu prezervativ. Dupa calculele mele eram in perioada fertila.Cate sanse sunt sa fiu insarcinta? Sunt foarte speriata.

12 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Cand ai bagat-o-n tine nu erai speriata?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

99% Sa fi cam batuta in cap si 1% s-au pierdut.

| Heather2001 a răspuns:

Nu sunt sanse.

| Lore2good a răspuns:

Daca ati folosit prezervativul si nu s-a rupt sau mai stiu eu ce, nu ai nicio sansa sa fi insarcinata

| stoubiz a răspuns:

0% sanse, stai linistita.

| Snufkin a răspuns:

Daca era cu prezervativ atunci nu vei fi insarcinata, fara mai sunt sanse, si sunt fete care au facut fara in perioada fertila si nau ramas insarvinate.Linistestete scuma :* nu se va intampla nimic happy

| Snufkin a răspuns:

N-au ramas insarcinate * pfai de tastatura...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu ai gandit putin intrebarea? Copii fara minte! asa usor credeti ca se ramane insarcinata?! Iti dai seama ca la bazain toate fetele care s-ar duce ar ramane gravide daca vreun "norocos" face altceva prin aparolling on the floor
Sper ca nu sunt multi ca tine!

| Anonim1112 a răspuns:

Dc nu intrebi un doctor?

| mihaella100000 a răspuns:

Nu sunt sanse. daca ai facut-o cu prez

| gelino a răspuns:

Nai absolut nici macar o sansa sa ramai pentru ca el nu si-a dat drumu in tine ci in prezervativ! sper ca team linistit

| BrunetulTauFlumos a răspuns:

Cand ai bagaton tine nu erai speriata? asati trebuie. SPER SA FI INSARCINATAwinking