| Andrada0025 a întrebat:

Am facut petting, iar apoi mi-a spus iubitul "l-ai omorat"... scuzati-mi exprimarea, dar ce inseamna asta? E de bine sau de rau? Va rog nu faceti misto!
Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

E de rau, inseamna ca nu se mai simte bine cu tine DIN MOMENTUL in care i-a murit.

| Andrada0025 explică (pentru AtateaConditii):

Care sunt cauzele?

| AtateaConditii a răspuns (pentru Andrada0025):

Mainile tale nu stiu cum sa il excite, ba din contra l-ai omoratlaughing.

| Andrada0025 explică (pentru AtateaConditii):

Si ce trebuia sa fac? smug

| AtateaConditii a răspuns (pentru Andrada0025):

Intreaba-l pe el, toti avem placeri diferite.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Andrada0025):

Ma nu este neaparat vina ta. Cu timpul capeti experienta si inveti ce si cum. Sa nu crezi ca cineva a stiut sa o faca perfect din prima. Discuta cu el. Vezi ce va face placere.

| Andrada0025 explică (pentru FABULOSUL6000):

L-am intrebat pe el ce vrea sa spuna prin asta si mi-a zis ca l-am cam lucrat olecuta. ce sa inteleg eu de aici? straight face

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Andrada0025):

Probabil ai stat cam mult pe langa subiect. El vroia sa pui mana si sa lucrezi unde e de fapt cel mai important, acolo jos. Daca ai facut alte lucruri, prin alte parti lui i-a trecut cheful. Spune-i totusi sa fie mai explicit cand nu intelegi.

| Geezgirl a răspuns:

Poate insemna doua lucruri:

1. Nu l-ai excitat de loc, penisul lui nu s-a sculat, e de rau.
2. Pettingul a fost bun, a fost foarte excitat, a muncit pana cand i s-a terminat bateria, devine impotent, e de rau.

E de rau.

| Chawki a răspuns:

rolling on the floor)