| Miauuuu a întrebat:

Buna!
Prietena mea a spus ca a facut petting cu iubitul ei. Ce inseamna asta?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sex fara penetrare

| Noreasontosimle a răspuns:

Petting inseamna..sex fara penetrarethinking

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Petting-ul este un joc al mainilor cu trupul partenerului, este sex fara penetrare, dar al naibii de placut!"Jocul de-a excitatia" - aceasta ar putea fi definitia cea mai buna a petting-ului. Atingeri tandre, priviri patimase, alinturi pline de erotism, saruturi suave, dezmierdari fierbinti - activitati sexuale care exclud contactul organelor sexuale, dar care va pot aduce orgasmele mult dorite.