| Andrada0025 a întrebat:

Am facut petting, iar apoi mi-a spus iubitul "l-ai omorat"... scuzati-mi exprimarea, dar ce inseamna asta? E de bine sau de rau? Care este cauza? Va rog nu faceti misto!

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Ar trebui sa il intrebi pe el. Daca poti intreba asta pe net poti sa il intrebi si pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gresite raspunsurile.Inseamna ca te-ai descurcat bine, ca l-ai terminat cum se zice.As spus intr-un mod care trebuie sa-l intelegi.L-ai omorat, adica este satisfacut, terminat.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ca esti bata.

| Okkultist a răspuns:

Adica nu te-ai descurcat bine. :'D

| Mimzy a răspuns:

Inseamna ca l-ai terminat, adica ca i-a placut de l-ai omorat XD

| szivarvany a răspuns:

Asta e de rau...inseamna ca nu te-ai descurcat prea binehappy