| Yhshshsh a întrebat:

Am făcut sex cu iubitul meu dar când m-a penetrat, nu a întrat adânc abia a atins iar după au început sa ma doară pereții vaginali. Pot spune ca nu mai sunt virgina? (asta a fost prima data)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Virginitatea ta a zburat in momentul in care s-a introdus penisul in vagin, chiar si 1 cm.
Deci: nu mai esti firgina!

| dullcat a răspuns:

Da, poti spune ca nu mai esti virgina.

| Emilian65 a răspuns:

Din momentul în care a avut loc o penetrare vaginala, nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu s-a rupt încă himenul, consider că ești tot virgină.