| Anonimă0201 a întrebat:

Iubitul meu m-a atins cam "brutal" în zona intimă, a fost pentru prima oară când l-am lăsat şi după ce a terminat a început să mă usture. De ce?
După am făcut baie şi mi-a trecut. Vreau să ştiu dacă e grav.

7 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Nu e grav, dar data viitoare faceti amandoi baie, atat inainte cat si dupa actul sexual. mai este recomandata o baie in cazul in care trec mai mult de 4 zile intre aceste acte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce anume nseamna brutal la tine.
Ar fi 2 variante:
1. Aveai lenjeria intima pe tine si el punand mana brutal, sa nu fi facut vreo iritatie sau sa se frece de piele si sa te usture
2. Nu aveai lenjeria si frecandu-se pe acolo, tu fiind mai uscata, ti-a provocata vreo mica rana.
Dar revenind la intrebarea ta, nu...nu este nimic grav. Dar pe viitor aveti grijahappy

| Anonimă0201 explică (pentru anonim_4396):

Aveam lenjeria intimă pe mine dar a pus mâna şi sub lenjeria intimă şi nu, nu eram uscată. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimă0201):

Nu era uscata?laughing deci...iti placea si asa, mai brutalsmug. Oarecum, probabil vreo iritatie. Te poti da putin cu o crema, ca nu face rau. Dar daca a trecut dupa ce ai facut baie, e bine si asa happy

| Anonimă0201 explică (pentru anonim_4396):

laughing Mulţumesc! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimă0201):

Cu placere!happy si....pe viitor, protejati-va! Ca e mare lucru!:*

| lory966 a răspuns:

Nu e absolut nimic grav, doar te-ai iritat, probabil. happy