| Elena_9064 a întrebat:

Iubitul meu I-mi spune aproape mereu ca ma iubeste dar nu prea demonstreaza niciodata. Ce pot sa fac?

8 răspunsuri:
| florinmsp a răspuns:

Aici depinde de persoana domnisoara.Nici eu nu prea demosntrez dar prietena mea mi-a spus ca se vede din privirea mea ca o iubesc si chiar asa e(nu sunt romantic), dar cel care spune putin simte multe si trebuie sa-l tragi de limba.(eu unul mi-as da viata pentru ea). Depinde de cat timp sunteti impreuna poate e mai rusinos de felul lui.

| Elena_9064 explică (pentru florinmsp):

Suntem impreuna de o luna si ne cunoastem de 1 an. Eu nu il cred deloc. sad

| florinmsp a răspuns:

Mai,nimeni nu ar ptea sa iti de-a un raspuns definitiv prentru ca nu il cunoastem.

| neutrino a răspuns:

Gura nu-l doare.

| RomulusMilea a răspuns:

Elena, în loc de "I-mi spune" ar fi fost mult mai bine dacă ai fi scris "îmi spune". De ce foloseşti cratima, NU este nevoie de ea la acest cuvânt. Te rog să ţii cont de asta pe viitor. Promiţi?

| spi a răspuns:

Lasa sa mai treaca timpul si sigur o sa-ti dai seama din comportamentul lui daca te iubeste.nu poti sa fortezi o persoana sa-ti demonstreze ca te iubeste, chestiile astea se fac in mod natural.

| VelvetLight a răspuns:

Daca esti o fire mai tupeista ii poti spune asa: daca spui ca ma iubesti, demonstreaza-mi!winking eu asa as face happy

| TicAlex a răspuns:

Urmatoarea data cand spune ca te iubeste raspunde-i cu "dovedeste!" (cu o tonalitate de gluma) mai devreme sau mai tarziu vei avea o surpriza placuta.