| dydyyyy a întrebat:

Am facut sex cu iubitul meu vineri iar sambata toata ziua m-a durut burta in partea de jos sad am luat o pastila si ma calmat. dar de la ce sa fie? sunt cam speriata sad

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fie a fost prea brutal, fie ai tu o infectie vaginala sau o rana pe col. Durerea la contact sexual este intotdeauna un semnal de alarma foarte important si impune consult ginecologic la cat mai scurt timp de la aparitie. Daca mergi repede la medic, o sa afli ce ai si asta iti poate salva chiar viata.

| katy a răspuns:

Daca v-ati protejat, ai luat pastila degeaba.si daca vaginul nu a fost destul de largit in timpul actului, asta ar fi o urmare de ai dureri

| Gothick666Boy a răspuns:

Ai folosit prezervativ? daca nu e de rau... durerea e cauzata de hormonihappy