| anonim_4396 a întrebat:

Heii
De vineri seara am avut senzatii de voma pana sambata (sambata mai putin )
Sambata seara m`a durut putin burta si am facut diaree big grin
Azi de dimineata la fel
Acum nu mai am senzatii de voma.
Sa fie cv grav sad?
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu. Nu ai nici un semn de gravitate. Diareea ta pare sa fie usoara (am inteles ca ai avut doar 2 scaune diareice. Diareea se considere la mai mult de 3 scaune/24 ore. Iar la cele grave se ajunge si la 100 scaune/zi).

2 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Cred ca e enterocolita.

| Mariadraguta78 a răspuns:

Nu nai patit nimic