| Dex_6605 a întrebat:

Am facut sex cu prezervativ si mi s-a facut sex oral fara, pe la mijlocul actiunii mea alunecat prezervativul pe la mijlocul penisului aproape de cap. Exista vreo sansa sa ma infectez cu vrea boala cu transmitere sexuala?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Tu povestești un vis sau ce faci?
Am facut sex cu prezervativ = am priceput
& mi s-a facut sex oral fara= am priceput
pe la mijlocul actiunii mea alunecat prezervativul pe la mijlocul penisului aproape de cap = despre ce vorbești? Care acțiune?
Exista vreo sansa sa ma infectez cu vrea boala cu transmitere sexuala?= da!

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Hai ma lasati fata in pacerolling on the floor)

| Laura a răspuns:

Stai că n-am înțeles, în timp ce ți se făcea oral fără să ai prezervativ ți-a alunecat prezervativul? laughing

| Laura a răspuns:

@Dex, hotărăște-te, ți s-a făcut oral cu sau fără prezervativ? Dacă am înțeles bine, ai făcut cu prezervativ care a alunecat pe la jumate. Poți să iei BTS doar dacă ai vreo rană deschisă pe zona neacoperită.

| Sosetsicaaa a răspuns:

Doamne gramatica asta te omoararolling on the floor

| Dex_6605 explică:

Da ma scuzati laughing. cand i dadeam acolo mea alunecat pe la mijloc, ce e asa greu straight face

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

Doamne n`am inteles nimic.rolling on the floor