| tr4nceLov3r a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea acum 3 zile fara prezervativ, nu m-am terminat in ea.(era virgina). Azi am facut din nou, 2 numere, fara sa ma termin in ea (fara prezervativ). E vreo sansa sa ramana insarcinata?straight face

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Sanse sa ramana insarcinata sunt, dar mai putine, ce-i drept din moment ce nu ti-ai dat drumul in ea. Dar e posibil ca in timpul actului sexual sa se scurga in vaginul sau un lichid, care de fapt ajuta la lubrifiere, si acel lichid sa contina spermatozoizi. Dar nu te alarma, sansele sunt totusi mici, insa atunci cand mai faci sex, sa te protejezi, adica sa va protejati pentru ca niciodata nu se stie, nu numai sa evitati o sarcina neplacuta, ci si pentru a va proteja de o boala sexuala.Chiar daca ea e virgina si nu are cum sa te imbolnaveasca, o poti imbolnavi tu daca ai mai avut alte contacte sexuale cu alte fete.Nici u nu ai de unde sa stii daca ai vreo boala sau nu.Deci,protejati-va!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, destule. Pentru primul act sexual, in jur de 30%. pentru cele de astazi: intre 4 si 27% pentru fiecare daca intre ele ai urinat si te-ai spalat foarte bine. Daca nu, primul intre 4 si 27% si al doilea intre 5 si 80-90%.

| lOllipOp a răspuns:

Tu chiar vrei sa fii tatic? nu prea cred, sunt sanse sa fie insarcinata chiar daca "nai terminat in ea". si lichidul preseminal are spermatozoiziwinking
is asa scumpe prezervativele? Te sfatuiesc ca urm. data sa le folosesti; te scutesc de mari probleme.big grin

pa, pawave

| bianka93 a răspuns:

Pai tot ce e posibil... dar daca ea a luat pilula de a 2 a zi nu prea ai dc sa iti faci griji daca a luat-o la timpul potrivithappy

| Lorena_9308 a răspuns:

NORMAL! tu nu iti dai seama dar e forte posibil chiar daca"nu te-ai terminat in ea". ati facut sex de 3 ori fara sa va protejati, acum ce urmeaza sa o faceti si a 4, 5 oara pana chiar ramane insarcinata, daca nu a ramas deja? folositi macar prezervativul

| CATALINA_2480 a răspuns:

Nu ramane... Dar ca sa fi_ti mai siguri protejati_va, e mai bine pentru ia ca ia sufera tu nu ai niciotreaba, asa ca puno sa ia anticonceptionalele(eu 4 ani am facut-o fara, dar acum iau pastile si e mai sig pentru 2)Sa imi lasi un msj daca am avut dreptate!

| CATALINA_2480 a răspuns:

Si app nu ramai de 10 ori gravida pe luna o singura data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti tampit ma straight face ce oameni are 14 ani si o lasa si insarcinata!
Tu esti intreg la cap copilule straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic... mirosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

W1nd taticuu` rolling on the floor)). hai ca glumeam. ia-ti draq` prezervative 7 lei pachetu! da nu din alea care se rup

| OsbourneRock a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca prezervativul nu fereste doar o sarcina nedorita ci te apara 100% de bolile cu transmitere sexuala, deschide ochii mari nu cred ca vrei ca de pe acum sa te strige cineva"tati", cu 10 lei sau poate chiar mai putin poti sa iti cumperi prezervative foarte bune care sa previna toate evenimentele nedorite "Mai bine previi decat sa tratezi"!

| MarYoara a răspuns:

Da, sansele sunt mari.

| tr4nceLov3r explică:

Nu se pune problema de anticonceptionale si pilula de a doua zi sad E cam tanara. 14 ani

| tr4nceLov3r explică:

Daca ramane... O rezolv cu avort