| Abcdefghijklmnopqrstuvwww a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea fara prezervativ e vreo sansa sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Bineinteles ca poate ramane insarcinata.Cumparati repede un test de sarcina.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt mai multe sanse nu doar una

| Futhakari a răspuns (pentru suntserios):

Mi se pare mie sau astfel de intrebari au mai fost?laughing Si se pare ca lumea nu a prea invatat din alte greseli ci se repeta vai.

| neutrino a răspuns:

Felicitari, are multe sanse!

| Fatamuntilor a răspuns:

Sanse maxime!

| SkyPilot a răspuns:

Daca era in perioada fertila, da. Daca nu, nu happy

| loveM a răspuns:

Da, sunt foarte mari si multe sansele.

| McGog a răspuns:

Daca nu ai respectat normele de igiena si ai ejaculat in interiorul sau NORMAL! poate sa ramana. Lichidul acela numit sperma traieste 10 zile pe asazisele canale ale penisului laughing)) Fuguta la farmacie si test de sarcina. Bafta

| andreeeeeadeeeea a răspuns:

Cum puii mei puteti fi asa inconstienti. La practica sunteti de nota 10 dar la teorie sunteti varza. Si se mai mira lumea cum de sunt atatea fete de nici 16 ani care au deja copii.