| Andrei1958 a întrebat:

Am facut sex cu prietena mea! La ambii a fost pentru prima dată cand am facut sex, eu am 18 ani ea are 15, am facut protejat, dupa primul numar am fost la baie mi-am spălat penisul si dupa aceea am introdus penisul(dupa ce l-am spalat cu apa si sapun si l-am sters) in vaginul ei pentru cateva secunde si după l-am scos si am pus același prezervativ si am facut cu el! Cate șanse pot fi sa rămână însărcinată?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista atat posibilitatea cat si probabilitatea reala, de a se putea forma sarcina in cazul in care in acel moment/in acea zi prietena ta era in una dintre cele 2-3 zile ale perioadei fertile situate inaintea zilei de ovulatie. Nimeni nu poate nici aprecia si nici estima daca in timpul acelor cateva secunde de penetrare a vaginului cu penisul neproteja, daca S-A SI SCURS SAU NU din INTERIORUL uretrei penisului care a fost spalat cat se poate de meticulos insa numai/doar in partea exteriora nu si in interiorul canalului in care intotdeauna raman resturi din sperma care a fost ejaculata cu putin timp in urma. Intr-adevar ca NEsansele sunt mici insa nu si inexistente. Multa sanatate!

33 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Si vezi ca se scrie "consimtamant" maturule, nu "constintamant" rolling on the floor
Habar n-ai ce-i viata.

| Andrei283 a răspuns:

Te manca curcani(politia) ba daca ramane insacinata

| Sofer a răspuns:

Nu rămâne însărcinată.