| clauditza_6337 a întrebat:

Am facut sex in a cincea zi de menstruatie si prietenul meu sa ejaculat in mine.
Exista vreo sansa sa raman insarcinata? Va rog mult ajutati-ma.
Multumesc.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur sunt sanse sa ramai insarcinata. E adevarat ca nu foarte mari, dar undeva in jur de 5-10% tot sunt.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu una, ci mai multe, din pacate! DECE faceti sex fara Prezervativ? Mai sunt si boli transmise sexual, unele foarte periculoase, si letale! Chiar nu va e frica de loc? Ciclul in curs de desfasurare... NU e DELOC o garantie Antibaby! Protejati-va intotdeauna!

| Farcas a răspuns:

Daca a ejaculat in tine, ar trebui sa ramai insarcinata. Dar daca ai scapat de un copil, poate,, ai norocul,, sa te alegi cu vreo boala, gen SIDA.Foloseste prezervativ, ca nu-i scumptongue

| Sara a răspuns:

Nu ramai. adica nu stiu cat e de regulat ciclul tau. fa o thu, cu prezervativ, k nu moriwinking

| dalida a răspuns:

Http://jurnaldeavort.blogspot.com/
Ai grija nu vreau sa treci prin ce trec eu

| clauditza_6337 explică:

Nu am facut-o fara prezervativ. Pur si simplu s-a spart...Si problema bolilor nu are nici o treaba suntem perfect sanatosi amandoi