| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex in perioada menstruatiei iar prezervativul a ramas in mine, este posibil sa fi ramas insarcinata?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

A ejaculat in tine? era sperma in prezervativ? nu ne-ai spus asta si e important!

| bubblesx a răspuns:

Logik ca dahappy

| corinapoara a răspuns:

Eu cred ca daca ai facut sex in timpul menstruatiei sunt sanse slabe sa ramai insarcinata dar depinde de organismul fiecarei femei.Ca sa fii sigura astepta sa vezi daca luna viitoare iti vine CM si daca nu vine fa-ti un test de sarcina. Dar ma indoiesc sa ramai insarcinata.

| nufar a răspuns:

Nu cred ca poti ramane mai ales daca ti-ai facut igiena cat mai repede